Альманах

Запрошення

30 років вже минає з того дня, як наша держава здобула свою Незалежність. Багатовікова боротьба українського народу за право мати свою соборну, незалежну демократичну державу багата звитяжними сторінками і сповнена непростих випробувань. Шанобливе та поважне ставлення до нашої історії, здобутків наших предків і сучасників, здатність до співчуття і взаємодопомоги, незважаючи ні на що, за всіх часів були притаманні українському народові, що ставало опорою духовності, інтелекту, звершень.

Ми любимо нашу країну і пишаємося нею, тому з нагоди Дня Незалежності України ми розпочинаємо прийом робіт і запрошуємо Вас долучитися до нового патріотичного альманаху «Наш Край», який присвячений поняттям патріотизму, любові до рідної мови, землі, народних символів, нашій багатій героїчній історії і не менш героїчному сьогоденню, любові до рідного краю і своєї Батьківщини.

До альманаху запрошуються автори: поети та прозаїки.

Альманах видаватиметься за принципом самофінансування. Авторський внесок за участь становить 180 грн за 3 сторінки(вказана кількість орієнтована, можна більше, можна менше). Кожна додаткова сторінка +30 грн. Один примірник автор отримує в межах авторського внеску. +79 грн за кожен додатковий примірник

Тематика публікацій – патріотична, любов до свого міста/села, де народились чи виросли, любов до України, наше героїчне минуле та сьогодення.