Альманах

Запрошення

Наше життя розділилось на «до війни» та «після». Для когось вона почалась у 2014 році, для когось у 2022-ому, але ми вже ніколи не будемо такими, як раніше. Нам болить за всіх, кого підступно вбили, закатували, скалічили, зґвалтували, змусили виїхати зі своєї оселі, розлучили з рідними. Це буде неможливо пробачити, чи забути.

Тим, хто вистоїть потрібно буде відбудовувати нашу країну, відроджувати зруйновані міста і села, наповнювати своє життя новим змістом.

В авангарді цього відродження повинні бути творчі люди, які словом (поезією, прозою чи піснею) зможуть вмотивовувати українців після пережитого жаху. Пояснювати, для чого саме продовжувати жити: для кохання, дружби, сміху дітей, всього, що ми мали «до», але не забувати про тих, для кого вже не буде «після». Тому запрошуємо Вас взяти участь у новому літературному альманасі «Відродження».

До альманаху запрошуються автори: поети та прозаїки.

Всі авторські права залишаються за авторами (видання офіційне), тому альманах видаватиметься за принципом самофінансування. Авторський внесок за участь становить 190 грн за 3 сторінки (вказана кількість орієнтована: можна більше, можна менше). Кожна додаткова сторінка +30 грн. Один примірник автор отримує в межах авторського внеску. +97 грн за кожен додатковий примірник.

На сторінці розміщується 36-40 рядків поезії та 1200-1400 знаків прози.

Тематика публікацій – вільна.