Альманах

Запрошення

Щороку, другої неділі травня, у нашій країні відзначається День Матері, а 15 травня – День Сім’ї. І, хоча ці свята було запроваджено в Україні не так давно, їхня святкова сутність традиційно міцно вкорінена в нашу національну свідомість.

Шанобливе та поважне ставлення до жінки-матері, її високий авторитет у сім’ї і суспільстві за всіх часів були притаманні українському народові, а материнська любов була і є надійною, могутньою силою, опорою духовності, інтелекту, звершень.

Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері, тому з нагоди Дня Матері та Дня Сім’ї, ми розпочинаємо прийом робіт і запрошуємо Вас долучитися до нового літературного альманаху «Завжди зі мною».

До альманаху запрошуються автори: поети та прозаїки.

Орієнтовне форматування: прозові та поетичні тексти мають розміщуватись на 3-х сторінках документу Microsoft Word формату А-5, (12 кегль, шрифт Times New Roman, одинарний міжрядковий інтервал). Ми відформатуємо самостійно, це для орієнтування.

Тематика публікацій – поняття материнства, дитинства, батьківства, родинних стосунків, любові до рідного краю і своєї Батьківщини.