Як видати книгу?

Ви написали книгу поезії, роман, повість, літературну збірку, підручник, монографію і хочете видати її?

Чи, можливо хочете розповісти людям історію зі свого життя?

Звертайтесь до нас.

Ми у Видавництві книг «Лілія» за вісім років роботи набули великого досвіду у виданні книг різних типів. За час нашої роботи видано майже 700 найменувань книг, тиражами від 100 примірників.

Для початку роботи і прорахунку вартості видання потрібно визначитись із параметрами майбутньої книги, а саме:

  • кількість сторінок;
  • скріплення книжкового блоку (на металеву скобу до 56 сторінок, проклейка і прошивка – 60 сторінок і більше, для книг з твердою обкладинкою лише прошивка);
  • тип обкладинки (м’яка або тверда.);
  • наявність внутрішнього кольорового друку (такий друк суттєво збільшує вартість, точний розрахунок вартості можливий лише при наявності повністю виконаної верстки);
  • формат книги (найбільш поширеним і виправданим з точки зору співвідношення ціна/якість є формат 60х84 1/16, це стандартний формат).

Для того, аби визначити кількість сторінок у майбутній книзі (а відповідно і тип скріплення, тип обкладинки і кінцеву вартість), потрібно зверстати макет і розробити дизайн обкладинки.

Зазвичай, у видавництвах це займає багато часу і коштує дорого, так як використовуються складні і дорогі програми, з яким працюють дорогі спеціалісти.

Ми ж, розробили спеціальні шаблони та інструкції, за допомогою яких, кожен користувач комп’ютера зможе швидко і просто розробити макет і дизайн обкладинки, так як він його бачить.

Скачати шаблон для верстки внутрішнього наповнення книги.

Скачати шаблон для розробки обкладинки книги.

Якщо Вам не вдасться розробити книгу самостійно, можете доручити цю роботу нашим працівникам, вартість її у нас відносно невелика, залежить від затраченого часу, і зазвичай становить 70-200 грн.

Однак, рекомендуємо все ж, розробляти їх самостійно, так як успішна розробка власної книги своїми силами приносить авторам невимовне задоволення і гордість за свою роботу. Крім того, це сприяє саморозвитку особистості, що для літераторів є дуже важливим, як і будь який новий досвід у житті, що може стати у майбутньому новим натхненням.

Після розробки макету книги і дизайну обкладинки надсилайте її нам для початку роботи на електронну адресу lilia_stasuk@i.ua

Розрахувати вартість можете за допомогою нашого калькулятора www.vidatiknigu.com.ua/calc

P.S.: Автори досить часто вагаються, чи передавати свої матеріали незнайомим людям, чи не використає їх ніхто для іншої книги. Можу гарантувати, що такого у нашому Видавництві не станеться. Крім того, відправляючи  матеріали нам із своєї електронної пошти, у Вашій папці «Відправлені» залишається копія листа із всіма матеріалами із зазначенням дати і часу відправки. Таким чином, Ви завжди зможете довести своє авторство в майбутньому, зіткнувшись із плагіатом своєї творчості.

З повагою, видавець,

Лілія Стасюк