Запрошення до альманаху

🔥 Багато хто з нас, хоч раз в житті, писали вірші або прозу. Більшість продовжує займатись цим зараз. Але, що робити далі люди не знають, тому найчастіше, перестають розвивати у собі цей дар.

⚡ Багато хто публікує матеріали в інтернеті, але що буде якщо аккаунт заблокують чи зламають, втратиться пароль чи відбудеться черговий технічний збій або комп’ютерний вірус?

⌛ Найімовірніше такі напрацювання, а разом із ними, творча частина душі автора та величезна кількість витраченого часу і спогадів зникнуть назавжди. Крім того, електронні публікації(пости) до бібліографії не враховуються.

📖 Авторам, які не мають достатньо матеріалу для друку авторської книги, але хочуть мати публікації у книгах, ми пропонуємо друкуватись у колективному альманасі “Відродження”, таким чином автор отримує:

🎇 популяризацію власної творчості, готові примірники отримують усі автори та розсилаються по бібліотеках України

👋 публікацію в офіційному друкованому виданні, книзі присвоюється міжнародний унікальний код ISBN, що є підтвердженням авторства

💝 книгу можна подарувати на добру згадку про себе, електронну публікацію не подаруєш, різниця колосальна: як вітати картинкою в соц.мережі і дарувати живі квіти

😎 роблячи такий коштовний подарунок можна попрактикуватись в написанні автографа у книзі

🏆 у випадку технічних збоїв електронних пристроїв, у соц.мережах чи на сайтах у автора може не залишитись електронних матеріалів, а друкована книга залишиться

Маєте питання? Натисніть нижче, аби отримати відповідь на найпопулярніші з них:

В мене немає досвіду публікації, що для цього потрібно? До 25 червня 2022 року, надсилаєте матеріали на електронну адресу almanah@vidatiknigu.com.ua або на сторінку Видавництва книг “Лілія” у Facebook. До листа додайте інформацію про ім’я та прізвище автора (або псевдонім), населений пункт, його поштову адресу (для пересилки готових примірників), контактний телефон (для узгоджень).

Які гарантії, що мої матеріали не опублікують під іншим іменем? Всі права залишаються за авторами. У папці “Відправлені” на Вашій електронній пошті залишаються копії надісланих матеріалів із зазначенням дати і часу. Це є підтвердженням того, що ці матеріали спершу були у Вас. Після друку альманаху Ви вже зможете офіційно підтверджувати своє авторство наявністю в офіційному виданні.

Яка тематика публікацій та мова допускається? Тематика публікацій вільна, можете надсилати матеріали, які хочете опублікувати. Мова робіт у наших альманахах переважно українська, бувають публікації англійською, німецькою, французькою, італійською та іншими мовами. Окремо варто наголосити на російській. Ми завжди (ще із 2011 року) намагались людей не розділяти, а об’єднувати, публікували російськомовних та україномовних в одних альманахах (жоден із наших проєктів не називався російською, змісти та технічні сторінки українською, сайт та інформаційні матеріали лише українською, при прийомі матеріалів завжди спілкувались українською, навіть з російськомовними), таким чином проводили “м’яку” українізацію, долучаючи російськомовних до україномовних проєктів, а не відштовхуючи їх в обійми російської пропаганди. Однак одним із принципів набору альманахів є “не приймаємо роботи, які можуть бути образливими для інших авторів, роботи яких представлені у альманасі”, раніше це стосувалось нецензурних та образливих слів та значень, але зараз російська мова багато для кого є образливою, це колективний проєкт, ми маємо враховувати інтереси всіх. Разом із тим, є автори, які переходять на українську і надсилають матеріали українською та російською. Якщо таких робіт буде багато, ми видамо окремий випуск із ними. Якщо їх буде не достатньо для окремого випуску, ми долучимо до них україномовні. Саме для цього, при подачі матеріалів просимо повідомляти чи Ви не проти, аби поруч із Вашими матеріалами розміщувались російськомовні.

В якому форматі надсилати матеріали? У текстовому або форматі Ворд. Можна просто текстовим повідомленняям. Але не фото і не скріншот. Щоб ми змогли скопіювати текст і відформатувати його до загального стилю альманаху. Ми самостійно все відформатуємо і відправимо Вам на узгодження. На сторінці розміщується 36-40 рядків поезії та 1200-1400 знаків прози.

Який подальший процес після подачі матеріалів? Після подачі матеріалів, коректор відбере ті, які зможемо друкувати, якщо будуть помилки, ми виправимо їх, виділимо іншим кольором та відправимо Вам на узгодження попередній вигляд матеріалів у книзі, реквізити і суму (залежатиме від кількості сторінок і додаткових примірників), якщо Вас все влаштує – оплатите, після друку отримаєте книги(через два-три тижні після завершення прийому робіт).

Де можна переглянути попередні проєкти? Відгуки авторів про наші попередні проєкти можете переглянути на моїй сторінці у Фейсбук www.facebook.com/lilia.stasuk Там же, у будь кого з авторів можете запитати про досвід співпраці із нами. За десять років роботи ми провели кілька десятків подібних проєктів.

Що таке Авторський внесок? Альманах це некомерційний проєкт. Альманаху немає у вільному продажу. Для того, щоб автори ставали впізнаваним серед читачів, ми поширюємо альманахи безкоштовно по бібліотеках (для популяризації творчості серед офлайн-читачів, які потім, як ми сподіваємось, купуватимуть книги вже відомого їм автора). Ми не купуємо матеріали у авторів, а надаємо майданчик для публікації. Всі права залишаються за авторами, після публікації в альманасі автор може вільно розпоряджатись своїми публікаціями. Тому проєкт реалізується за принципом самофінансування. Кожен автор переказує на рахунок видавництва Авторський внесок за участь, який становить 190 грн за 3 сторінки (вказана кількість орієнтована: можна більше, можна менше). Кожна додаткова сторінка +30 грн. Один примірник автор отримує в межах авторського внеску. +97 грн за кожен додатковий примірник. За рахунок зібраних коштів фінансується друк, робота редакторів, верстальників, дизайнерів, офіційне оформлення, здійснення обов’язкової розсилки, та інше.

Скільки сторінок буде в книзі? Альманах ще набирається, але орієнтуємось на 200 сторінок та 30-40 авторів у книзі. Обкладинка м’яка повнокольорова ламінована.

Чи проводиться відбір робіт? До альманаху приймаємо роботи, які не порушують Законодавство України (заклики до повалення конституційного ладу, возвеличення терорестичних організацій), не ображають почуття інших авторів, відповідають загальному рівню робіт у збірці.

Чи працює з роботами коректор? Так, виправляє помилки, виділяє іншим кольором і відправляє автору на узгодження. Автор може погодитись із правками або відмовитись, якщо саме так вважає за правильне. Вартість послуг коректора входить до Авторського внеску.

Коли готові книги розсилатимуться авторам? Після завершення набору кілька днів проходить верстка і узгодження, потім друк. Розсилка готових примірників проводиться через 2-3 тижні після завершення набору, про що ми повідомляємо додатково. Розсилка відбуватиметься за принципом – хто швидше подав матеріали і все узгодив, той перший отримає книги.

Сподіваємось на Вашу участь у спільному проекті.

З повагою
видавець, голова організаційного комітету,
Лілія Стасюк.