Детальні умови (альманах)

!!!Прочитайте уважно (приблизний час читання 55 секунд).

Всі права на матеріали залишаються за авторами. Щоб забезпечити дотримання авторських прав та не сплутати авторів з однаковими іменами та прізвищами, матеріали до альманаху ми приймаємо лише на електронну пошту almanah@vidatiknigu.com.ua 
до 10 жовтня 2021 року (включно).

У папці “Відправлені” на Вашій електронній пошті залишаються копії надісланих матеріалів із зазначенням дати і часу. Це є підтвердженням того, що Ви є автором і ці матеріали спершу були у Вас. Так ніхто не зможе використати їх без Вашого відома.

Альманах видаватиметься за принципом самофінансування. Авторський внесок за участь становить 180 грн за 3 сторінки (вказана кількість орієнтована: можна більше, можна менше). Кожна додаткова сторінка +30 грн. Один примірник автор отримує в межах авторського внеску. +79 грн за кожен додатковий примірник.

Форматування: Microsoft Word формату А-5, (12 кегль, шрифт Times New Roman, одинарний міжрядковий інтервал). Ми відформатуємо самостійно, це для того, аби Ви орієнтувались, на скількох сторінках розмістяться Ваші матеріали.

Коли подасте матеріали, ми відберемо ті, які можемо друкувати, відправимо Вам на узгодження попередній вигляд матеріалів у книзі, реквізити і суму (залежатиме від кількості сторінок і додаткових примірників), якщо Вас все влаштує – оплатите, після друку, отримаєте книги(орієнтовно, в кінці жовтня-листопаді).

Відгуки авторів про наші попередні проекти можете переглянути на сторінці у Фейсбук www.facebook.com/lilia.stasuk