Літературна премія “Видавництва книг “Лілія”

Літературна премія Видавництва книг “Лілія” заснована з метою підтримки українських авторів та популяризації їхньої творчості в рамках “Програми соціальної відповідальності” Видавництва.

Премія є творчою відзнакою, якою нагороджуються літератори за високохудожні твори у жанрах поезії, прози, драматургії, літературознавства та перекладу, спрямовані на утвердження гуманістичних ідеалів, збагачення історичної спадщини народу, державотворення й демократизацію суспільства.

Премія встановлюється у номінаціях “Автор місяця” (нагороджується автор, публікація якого на сайті, набрала за попередній місяць найбільшу кількість вподобань читачів сайту) та “Вибір видавця” (нагороджується автор, публікація якого не набрала достатньої кількості балів, однак на нашу думку, заслуговує бути відзначеною у поточному місяці).

Висувати свої публікації можуть всі автори, без вікових, культурних та соціальних обмежень, шляхом публікації їх на сайті премії. Усі публікації, одразу ж беруть участь у змаганні на здобуття премії.

Публікувати на сайті можна твори будь якої тематики і змісту, так нам буде краще оцінити тенденеції, у яких розвивається сучасна українська література. Однак, твори які можуть образити почуття інших авторів, розпалюють нетерпимість, закликають до зміни політичного устрою, можуть бути видалені з сайту без попереджень і безапеляційно.

Грошова частина премії встановлюється у розмірі 100 гривень у кожній номінації та виплачується за рахунок коштів Видавництва книг “Лілія”.

Авторські права на всі публікації на сайті, залишаються за авторами.

Сайт премії https://premiya.vidatiknigu.com.ua