Літературний Альманах «Заграва»

Запрошення

Запрошуємо Вас взяти участь у новому літературному альманасі «Заграва», покликаному показати різнобарв’я і красу нашої землі, історію рідних серцю куточків, таланти і почуття людей, що тут народились і живуть.

До альманаху запрошуються автори: поети та прозаїки.

Умови: прозові та поетичні тексти мають розміщуватись на 3-х сторінках документу Microsoft Word формату А-5, (12 кегль, Times New Roman, одинарний міжрядковий інтервал).

Термін подання творів: з 21 березня до 21 квітня (продовжено до 12 травня 2020 року)

Роботи подаються на попереднє узгодження у електронному вигляді, з повним ім’ям автора, його домашньою адресою, контактним телефоном на електронну адресу zagrava@email.ua

Альманах буде видано із залученням коштів авторів. Кожен автор переказує на платіжну картку Видавництва 180 гривень вступного внеску. Якщо автор бажає розмістити текст більше 3-х сторінок, здійснює доплату з розрахунку 30 гривень за кожну додаткову сторінку.

За участь у проекті один примірник альманаху буде надіслано кожному автору Укрпоштою або Новою поштою (доставка коштом отримувача). Якщо автор бажає отримати додаткові примірники, здійснює доплату по 79 гривень за кожен додатковий примірник.

Сподіваємось на Вашу участь у спільному проекті.

З повагою,

видавець, голова організаційного комітету,

Лілія Стасюк.