Побачила світ книга Марини Щепаняк “Таємниці щасливих сімей”

29 квітня 2017 року вийшла в світ збірка Марини Щепаняк “Таємниці щасливих сімей”.

У книзі «Таємниці щасливих сімей» автор ставить перед собою сміливу мету: зробити подружнє життя кожної людини яскравішим, зрозумілішим та щасливішим. У легкій та веселій формі читачам відкриваються секретні «фішки» для чоловіків та жінок, які полегшать розуміння одне одного, вбережуть від скандалів, зрад, розчарувань і, як наслідок, розлучення.
Книга буде цікавою та корисною як тим, хто тільки наближається до створення сім’ї, так і тим, хто вже не перший рік у шлюбі.
Марина Щепаняк впевнена: щоб мати щасливу сім’ю, не потрібно докладати якихось особливих зусиль! Треба лише знати і використовувати таємниці, які розкриті на сторінках цієї книги.

У книзі розглядаються теми:
«Тест на сумісність: чи можливі ідеальні стосунки у вашій парі?», «Чого ми чекаємо у шлюбі?», «Навіщо взагалі люди одружуються?», «Головний секрет щасливих сімейних стосунків», «Сильна жінка + слабкий чоловік», «Непотрібні троянди», «Розділ для жінок. Чого хоче чоловік?», «Розділ для чоловіків. Чого хоче жінка?», «Чого хочуть обоє?», «Тілесна любов. Розділ про секс», «Як подолати кризу у стосунках», «Скільки років живе кохання?», «Історії досвідчених сімей», «Замість післямови».

М’яка обкладинка, 40 стор.

ISBN 978-617-7461-58-5

Формат  60х84 1/16

Ум. друк. арк. 2,33