Побачила світ книга Наталі Данилюк “Кульбабова віхола”

8 жовтя 2013 року вийшла в світ збірка Наталі Данилюк “Кульбабова віхола”.

До книги увійшли вірші:
Цикл “Я така неповторно щаслива!..” :
«Я так люблю…», «У серпня на крилі», «Пересипати сни…», «Ти прийдеш знову…», «Тобі…», «Босоніж», «Синові (старшому)», «На краю світу», «Весняна повінь», «Пожди ще трішки…», «Груднева ніч».
Цикл “На струнах любові…”:
«Проведи…», «Вже вечоріє…», «Вже майже і не згадую…», «Сумую…», «Залюблена у музику дощів…», «Яка відрада − дихає бузок…», «Так ніжно хризантемиться в саду…», «Коли поснуть розніжені левкої…», «Пощо жалієш?», «Навідуйся…», «Я так люблю помріяти про вас…».
Цикл “І мов полин душа моя гірка…” :
«Так порожньо…», «Несуміжні», «(Не)жаль», «Про що сумує сивий піаніст…», «Так важко відвикаю…», «Вже не злеліє…», «Спогади», «Обеліск», «Невідмолене», «Сльота», «Мов журавлі…», «Коли цвіте за вікнами жасмин…».
Цикл “Не вирвати із серця, не забути…”:
«Куди не гляну…», «Нехай летить…», «Не проникай у спогади мої…», «Сонячна земля», «Зів’яла заметіль», «У філіжанці кава захолола…», «Якби мені хто-небудь розповів…», «Дорога до тебе…», «В розбиті шиби білі заметілі…».
Цикл “Зі мною часом коїться не те…” :
«Погода на душі», «Бог дощу», «Я йду до тебе довго…», «Весняний листопад», «Сніг на душі», «Я так підсіла на терпку печаль…», «Відлистопадиться…», «Нестримний вітер гне струнку вербу…», Не тіш мене прийдешньою весною…».
Цикл “Про вічне” :
«Світло душі», «Дерева засинають…», «В саду мого дитинства…», «Татові», «У мами моєї…», «Вагоме слово», «Мамина любов», «Дитина лісу», «Отак стоїш…», «Свіча пам’яті», «Дорога до страти», «Місія жінки», «Синові (меншому)», «Де не квітують персик і мигдаль…».
Цикл “Благословенна позолота дня!..” :
«Вже пахне осінню в саду…», «Осіння зрада», «Серпневі спогади», «Ах, ця осінь!», «Осінній вальс», «Запах осені», «Із осінню за руку…», «В обіймах осіннього лісу», «Жовтень-ворожбит», «Вільхове весілля», «Прощання з осінню».
Цикл “Зими дзвінкий холодний подих… :
«Перший сніг», «Під кучугурами зими…», «Яка зима!..», «Заметіль у франковому місті», «За поволокою туманів…», «Троянда на снігу», «Немов задимлений кришталь…», «Біла ворожбитка», «Зима в Карпатах», «Зимова курява».
Цикл “От і прийшла відмолена весна…” :
«Ще не весна…», «От і прийшла…», «Енна весна», «Ранкова тиша гусне над селом…», «Тюльпанова весна», «Весна, як жінка…», «Травневий сад», «Світанок пахне проліском і кавою…», «Моя весна», «Мукачівська весна», «Прощання весни».
Цикл “Отак про літо мріється мені…” :
«Думки про літо», «Відшуміла в саду тепла злива…», «Ніч-пантера», «Вишнепад», «Медовий ранок», «Передзлив’я», «Вечірня тиша», «Спориші», «Полоще день фіранку на вітрах…», «Світанок пахне зливою і медом…», «Серпневе», «Малює літо райдужне графіті…», «Літечком цвіти!».
Цикл “Веселих свят приємна суєта…” :
«Передноворічне», «Новорічне диво», «Веселих свят приємна суєта…», «Стрітення», «Моя земля готується до свят…», «В день закоханих», «Великий день», «Купальська ніч», «Почубились (стрітенські баталії)», «Свято Валентина», «Великоднє».
Цикл “Різне:
«Така вже доля…», «Колись і ти…», «Налистопадило у душу…», «Холодна шаль мереживних дощів…», «В передчутті весни», «Задощило…», «В саду моєму тихо, як у храмі…», «Ти не сумуй…».

М’яка обкладинка, 148 стор.

ISBN 978-966-2758-78-8

Формат  60х84 1/16

Ум. друк. арк. 8,60