Побачила світ книга Сергія Зінченка “БАЙКОнур під САТИРОславом”

21 жовтня 2017 року вийшла в світ книга Сергія Зінченка “БАЙКОнур під САТИРОславом”.

«БАЙКОнур під САТИРОславом» – перша невеличка збірка журналіста і літератора Сергія Зінченка. Автор подає ці, вибрані з написаного протягом останніх приблизно двох десятиліть, твори (як про реальних людей, так і про тих типів, що опинилися при цьому під масками образів). Бо дуже хочеться вирватися із цього, багато в чому штучного й духовно здеградованого, світу перевертнів, який автор називає САТИРОславом, у світ вільних творців, зі світу бетонних парканів – у світ забутих перелазів, де душа почуває себе у гармонії з природою, а люди у ставленні одне до одного – не ворогами, а добрими сусідами.

До збірки увійшли твори:
Бо хочеться в країну перелазів, І. БАЙКИ І БАЙКИ-ПАМФЛЕТИ: Кріт і Собака, Хвостаті професіонали, Садівник і Тля, Вода, Лайно і Золото, Поет, Рудокоп і Господар, Калюжа і Джерело, Мішок, Гаманець і Зернятко.
ІІ. САТИРИ, ЕПІГРАМИ І ПАРОДІЇ: Український човен «Титанік», Не перейменував…, Трибунолюб, Як пройти у депутати, Що треба знати, аби керувати, Роль язика, Важке рішення, За що голосувати, Посадовий задум, Підсумок року, Рідня плакатна, віртуальна , Похід у без сміття, «Любоненко, любий ненько», «Хлопець пише помаленьку», «Поміж виделками і вилками», «У Кривбаса-Барабаса», «Сидить у президіях», Пародії на вірші В. Маяковського, 1. Партійне членство, 2. Кого ми «подразумєваєм», Пісня про годинник біля виконкому, Профдепи, Будяковий синдром, Вчора й завтра, Не Москва – нам указ.

М’яка обкладинка, 28 стор.

ISBN 978-617-7461-98-1

Формат  60х84 1/16

Ум. друк. арк. 1,63