Побачила світ книга Сестер Сіденко (Олесі та Василини) “Знижки на кохання”

26 лютого 2018 року вийшла в світ книга Сестер СІДЕНКО (Олесі та Василини) “Знижки на кохання”.

Ви не знаєте, що подарувати коханій на День святого Валентина? Чи що почитати за фужером червоного вина? Чи просто хочеться чогось душевного, простого і щирого? Тоді ця збірка прозових творів Сестер Сіденко саме для вас! На сторінках книги ви зустрінетеся з вічними проблемами кохання, зради, жартів Долі і навіть містичності та вигадливості панянки Любов!
Книга не рекомендується для читання чоловікам-альфасамцям, яких «жіночі шмарклі», «рожеві дрібнички» та «фешен-шопінг-розпродажі-знижки» просто зводять з розуму! Усім іншим бажаємо приємного прочитання! І хай вам щастить не проґавити вигідну пропозицію «на кохання»…

До збірки увійшли твори:
Міфи і розвінчання; «Вкрадене серце (повість)»: «Єгор», «Руслан», «Єгор рулить!», «Із нової сторінки»; «Дерево зів’ялих сердець (повість)»: «Руда Бестія», «Минуле з присмаком отрути», «Стрибок у небо», «Зорі і кохання», «Чому?», «Випадкове знайомство», «Медові тижні», «Подруга»; «Відьма поневолі (повість)»: «Віхола. Замість епілогу», «Обранці відьми», «Ідеальна заміна», «Катруся», «Незнайомець», «Підозріла стара», «Перша – врятована!», «Нове хобі», «Круглий стіл», «Приємний прийом», «Гірка загадка», «Оце так сюрприз!», «Таке життя», «Сюрприз?», «Доля», «Приготування», «Що маємо – не цінуємо…», «Це ще не кінець!»; «Дівчина з гітарою (оповідання)»; «Еротична фантазія, або Політ двох сердець (повість)»: «Тиждень перший – ліричний», «Тиждень другий – спекотний», «Тиждень третій – фінальний»; «Дорога в небо (оповідання)»; «Післямова».

М’яка обкладинка, 112 стор.

ISBN 978-617-7590-36-0

Формат  60х84 1/16

Ум. друк. арк. 6,51