Умови покупки2

Дорогі друзі!
Ми, у Видавництві книг “Лілія” завжди вболіваємо за кожну книгу, що видається у нас і прагнемо, аби всі вони знайшли свого читача, тому відкрили цю інтернет-книгарню.
Виконуючи замовлення, ми пересилаємо весь тираж автору, це дає можливість йому розпоряджатись усіма книгами: дарувати їх знайомим, продавати у місцевих книжкових магазинах,проводити літературні презентації і т.д.).
Ми, із свого боку, сконтактовуємо продавця і покупця, коли з’являється замовлення на сайті. Вважаємо, що така система дозволить авторам і читачам ближче спілкуватись, уникнути зайвих проміжних ланок, підвищить зворотній зв’язок, а відповідно і якість майбутньої української літератури.
Жодних комісії за користування книгарнею ми не знімаємо. Однак, Вам, можливо, доведеться сплатити комісію банку за переказ коштів і транспортні послуги служби доставки якою будуть пересилатись книги.

Видавництво книг “Лілія” не несе відповідальності за процес купівлі-продажу книги, процес переказу коштів та переказу книги, а лише сконтактовує авторів з читачами. Майте на увазі, що згідно Додатку №3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172 ” ПЕРЕЛІК  товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)”, придбані книги обміну і поверненню не підлягають, навіть, протягом 14 днів. Стосовно, випадків, коли книга надходить покупцю у неналежній якості: покупець має перевірити якість книг при отриманні, на складі та у присутності представника кур’єрської служби, що здійснювала доставку і у випадку неналежної якості скласти відповідний акт, за шаблоном на мокрою печаткою представництва служби кур’єрської доставки. Якщо розслідування, проведене, службою кур’єрської доставки, підтвердить вину працівників служби, покупцю буде виплачена компенсація у розмірі оголошеної вартості посилки (згідно типових умов обраної служби доставки у таких випадках). Якщо розслідування виявить, вину відправника – відправник має компенсувати вартість товару (без вартості комісій і пересилок), у строк не більше 5 робочих днів, або надіслати замовнику заміну, на яку той погодиться.

Оформлюючи замовлення Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних і передачу їх автору, для здійснення операції купівлі-продажу книг. Після оформлення замовлення, на вказаний Вами номер телефону прийде СМС із підтвердженням прийняття замовлення, але, так як всі книги знаходяться у автора – подана на сайті інформація про наявність товару, може бути не актуальною.

З повагою, видавець, Лілія Стасюк.