Умови повернення товару та гарантія

Повернення товару здійснюється тільки за наявності заповненої заяви. Для цього вам необхідно написати на e-mail: books@vidatiknigu.com.ua Наш представник допоможе зробити повернення найбільш зручним для вас способом. У разі, якщо ви вирішили звернутися до нас з питання повернення або обміну будь-якої придбаної у нас продукції, просимо вас ознайомитися із загальними правилами.

Важливо: При отриманні замовлення обов’язково перевіряйте цілісність товару (упаковки та її вмісту). Комплектація і цілісність товару Будь ласка, перевіряйте комплектацію, цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і документи при отриманні замовлення. Це можливо зробити при працівниках служби доставки. Ми не несемо відповідальності за товар, який не був перевірений на наявність механічних пошкоджень або відсутність частин безпосередньо при отриманні у відділенні перевізника. У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання.

Гарантійне обслуговування У разі виявлення недоліків (відхилення від параметрів і характеристик, зазначених в інструкції з експлуатації) протягом гарантійного терміну споживач має право на безкоштовний ремонт товару. Гарантійний термін починається з дати придбання товару кінцевим споживачем. Якщо протягом гарантійного терміну в товарі виявлено недолік, ви можете звернутися в Авторизований Сервісний центр виробника. Повний перелік адрес Сервісних центрів є в інструкції або гарантійному талоні.

Гарантія не надається у наступних випадках:
Серійний номер виробу знищений (витертий, затертий) або став нерозбірливим;
Серійний номер виробу не відповідає відомостям, зазначеним у гарантійному талоні;
На виробі відсутні пломби, наклейки, стікери та інші маркування передбачені виробником;
Виріб має сліди некваліфікованого, стороннього втручання або несанкціонованого ремонту;
Виріб пошкоджено або він вийшов із ладу у зв’язку з порушенням правил і умов встановлення, підключення, адаптації під місцеві технічні умови покупця, експлуатації, зберігання і транспортування;
Дефект викликаний зміною конструкції або програмного забезпечення;
Виріб має виражені механічні або електричні пошкодження, отримані в результаті будь-яких дій покупця або сторонніх осіб;
Дефект викликаний дією непереборних сил, нещасним випадком;
Виявлені сліди потрапляння всередину виробу сторонніх предметів, рідин, комах, хімічних та інших речовин;
Дефект викликаний в результаті коливання напруги в мережі живлення, використання неправильного живлення або вхідної напруги, опромінення, електростатичних розрядів (включаючи блискавку), а також інших видів зовнішнього впливу;
Звичайне зношування товару обумовленого його експлуатацією;
Дефекти, викликані використанням витратних матеріалів, які не відповідають вимогам експлуатації;
Вірусного ураження, використання програмного забезпечення, яке не входить в комплект виробу або є неліцензійним.

Примітки по окремих груп товарів: Для книжок Якщо є поліграфічний брак, що призводить до втрати або перекручування інформації: відсутність друкованого тексту, заминання друкарським верстатом сторінки, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, перевернуті щодо обкладинки сторінки. У випадки виявлення такого роду недоліків, за вами залишається право повернути в магазин раніше придбану книжку протягом 14 днів з моменту отримання. Згідно постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”» від 19.03.1994 року № 172. така продукція належної якості поверненню не підлягає.

Для електронного контенту За електронний контент адміністрація сайту не повертає грошові кошти (Умови використання сайту). Електронні книжки не підлягають поверненню чи обміну. У випадку здійснення Покупцем оплати за надання доступу до завантаження Контенту та неможливості його безпосередньо завантажити з технічних чи будь-яких інших причин Покупцем (що виникли на стороні та з вини Покупця), повернення сплачених грошових коштів не проводиться, а Контент буде вважатися таким, що отриманий належним чином. Повернення сплачених грошових коштів можливе лише у тому випадку, якщо Продавцем був наданий неробочий файл (який неможливо відтворити чи зберегти (якщо це доведено після перевірки Продавцем) та у разі, якщо Продавець не може здійснити заміну такого файлу. Таким чином, Контент належної якості поверненню та обміну не підлягає.