Вийшла в світ книга Наталі Мазур – “Душа на кінчику пера”

20 червня 2012 року побачила світ поетична збірка Наталі Мазур “Душа на кінчику пера”. Книга увібрала дуже різнобарвні теми поезії: від сумовито-ліричних до глибоко філософських.
До збірки увійшли вірші:

І В ритмі серця:
І вечір пахнув матіолою, Вітер і берізка, На екрані – «Кохаю!, О! Що то буде…, Подаруй мені посмішку долі, Я до тебе, Бокали кохання, Повір, Мовчи…, Краплі запізнілого дощу, Чи я люблю тебе, Місяць визбирує зорі, Коханому, Подаруй мені квіти, Досі люблю, Я приснюсь тобі, Солодкий сон, Кава в постіль, Розбите боліти не може, Як просто, Чому ти не спинила, Чекай, До тебе хочу, Прилети в мої сни, Туман, Короткий сон, Коханка дощу, Я хочу повернутися у осінь.

ІІ Легенди Подільських Товтр
Криниця, Шипшинка, Слива, Самотній лебідь, Вербиця, Буря, Терен і Тернина, Три криниці, Під звуки румби, Поцілунок дощу, Осінь заблукала, Чуєш, дубе?, Осіння мозаїка, Осінній етюд, А весною – зима.

ІІІ Спливає час
Троянди, Стара яблуня, Посивіла лелека, Доню, моя донечко, Лети… Лети…, Приїздіть до мами, До кого прихиляється небо?, Жила волошкою в стерні, Не залишай мене, Дорога в дитинство, Соняхи юності, Бабуся, Старенький музикант, Задощило, Пасторалі дощу, Незбережені листи, Спливає час, Фантом і Паганіні, Стомилася, Не буду я журитися
Книга розрахована на широке коло читачів

М’яка обкладинка, 80 стор.

ISBN 978-966-2758-03-0

Формат 60х84 1/16

Ум. друк. арк. 4,65