Вийшла в світ книга Юлії Вознюк «Побачити серцем»

29 березня 2018 року вийшла в світ книга Юлії Вознюк «Побачити серцем».

Часто людина і не здогадується, який непоторний світ може ховатись під зовнішньою “обкладинкою”! Тому що вона дивиться очима, а не серцем.А там, у тому світі може бути стільки любові, краси, чистоти! Стільки ніжності і тепла!

Побачити серцем – це зуміти проникнути у найпотаємніші куточки душі і побачити справжню красу і неповторність людини! Це відкрити для себе неповторий скарб, який вже ніколи і ні на що не проміняєш! Все найкраще завжди ховається на дні і пірнути на це дно можна лише тоді, коли закриєш очі, відкриєш своє серце і довіришся йому! А воно, у свою чергу, ніколи не підведе!

До книги увійшли вірші:

«Поет – народне визнання!», «Весной так хочется любви», «Душа лягає на папір», «Я дуже чутлива до дотиків рук!», «Колись, як зараз пам’ятаю», «Побачити серцем, що очі не бачать», «За все на світі є ціна», «Блукало серце між людей», «Коли погасне цей вогонь», «Скільки людей, стільки й думок», «Не говоріть про Бога ви нічого», «Мудрістю, Боже, ти мене наділив», «Моє життя належить Богу», «Ще трохи, доню, почекай», «Жіноче серце вміє віддано кохати», «Кохання з вечора до рання», «Весна – пора для почуттів», «В кімнаті світло ще горіло», «Біля каміну він, вона», «Сидів батько із донькою», «Я памятаю, вчила мама», «Одно желание большое», «Избранная», «Она была неповторима», «Гарячі ночі, не до сну», «Уходят мимо поезда», «Он ее обнимает», «Любовь – когда внутри сгораешь», «Безумны ночи без тебя!», «А знаешь, что с тобой я поняла?», «Я так устала без любви», «Душой и телом я твоя», «Мы забываем обо всем», «Пока горит свеча твоя, живи», «І тільки ніч за нами буде підглядати», «Шикарно жить не запретишь», «Чужая жизнь, чужие роли», «А жизнь непросто ведь дается», «Поверь в себя, что ты все сможешь!», «Кохання треба заслужити», «Когда – то, в молодости, мне казалось», «Лунное затмение!», «Я хочу стать белым снегом», «Однажды Бог нам подарил».

Формат 60х84 1/16

Ум.друк.арк. 2,33

Обкладинка м’яка, 40 стор.

ISBN 978-617-7590-41-4