Вийшла в світ книга Юрія Пархоменка “Вони просто люди”

12 вересня 2016 року вийшла в світ збірка Юрія Пархоменка “Вони просто люди”.

У своїй книзі «Вони просто люди» Юрій Пархоменко продовжує вести серію новел із людського життя. Автор бажає розказати про людину такою як вона є насправді без прикрас освіти, посади чи звання.

До книги увійшли твори:
Частина перша. Політико-публіцистична: «Не в своїх санях», «І знову про мову», «Історія на новий лад», «Заява в суд у день виборів», «Новоросійські історії», «Як я став безробітним», «Жертви політичної пропаганди», «Баба Параска», «А Ляшко сказав…», «Адвокат гарантує», «Безвізовий режим, це для кого?», «Верховна рада, яка вона є…».
Частина друга «Вони просто люди»: «Любов зла…», «Жадібність», «Настирний», «Зникле золото», «Три подруги», «Обирав довго», «Пошук батька», «Поїздка в цирк», «Відверта сповідь», «Наслідки ожеледиці», «Черга на машину», «Син доброволець», «На присязі у сина», «Не можеш – не берись», ««Хочу нову машину…?», «Так вирішив мій чоловік…».
Історичні новели: «Дві долі», «Дитинство», «Дволикість», «Невдала кар’єра», «Начальник штабу», «Не копай яму другому», «Зустріч з Командуючим», «Всі українці брати і сестри?», «Жертви ядерного роззброєння».
Мініатюри із життя: «Цінний макогін», «Помічники», «А чим докажеш», «Дивись на мене…», «А я і є той цар…», «Що гайки погубив…?».

М’яка обкладинка, 232 стор.

ISBN 978-617-7299-95-9

Формат  60х84 1/16

Ум. друк. арк. 13,49