Побачила світ книга Юрія Пархоменка “Виміри життя”

5 вересня 2017 року вийшла в світ книга Юрія Пархоменка “Виміри життя”.

У своїй книзі «Виміри життя» Юрій Пархоменко продовжує вести серію новел із людського життя. Автор бажає розказати про людину такою як вона є насправді без прикрас освіти, посади чи звання.

До книги увійшли розділи:
Частина перша – Політико-публіцистична:
Залежність, «З кого смієтеся?», Продовження слідує…, Дві сторони однієї медалі, Старий та новий сепаратизм, Правда про АТО, Приємники та послідовники.
Частина друга – Вони просто люди: Автостоп, Провчив, По модному, Цінна квасоля, До шикувався, Святкова листівка, У тихому болоті, Розвінчаний стереотип, «Відкрийте рота і не закривайте…», Поїздка на Чемпіонат по футболу, Вигадана любов, «Валік Кіндрат», Бізнесмен, Дослужився, «НЕ родися красивою, а родися щасливою», Домашні тварини, хто вони?,  , Батьківська наука на все життя. А життя прожити , не поле перейти.
Історичні новели: Бойовий досвід, Наука від фріца, Маленька пластинка, Машина від Брежнєва, «Ведмідь в лісі завалив…», Як би склалася доля, Стихія.
Мініатюри із життя: Мопедик, «Яка там здача…», Обручка, «Мені дуже ніколи…»…, «Та я там самий розумний…»…, Вкрали покійника, «А в морду хочеш?», Закуска, Заначка, Як в селі добре живеться.

М’яка обкладинка, 232 стор.

ISBN 978-617-7461-87-5

Формат  60х84 1/16

Ум. друк. арк. 13,49